MATGRUPP, 9 delar, Alsterbro. 1900-talets andra hälft.

416561. MATGRUPP, 9 delar, Alsterbro. 1900-talets andra hälft.

6 stolar. Bord i rund form, diameter 110, höjd 74 cm. Iläggsskivor 2 st x 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 070