GÖRAN WÄRFF. Vas, konstglas, unik signerad, Kosta Boda.

416556. GÖRAN WÄRFF. Vas, konstglas, unik signerad, Kosta Boda.

Signerad "Göran Wärff, 162874013 D, Kosta Boda, Unik". Kraftig kristallmassa med blästrad yta samt underfång i blå glasmassa. Höjd 18 cm.

Smärre bruksslitage.

Göran Wärff (1933–2022)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Göran Wärff (1933–2022)

Antal besök: 1 404