FÅTÖLJ, jugend. 1900-talets början.

416547. FÅTÖLJ, jugend. 1900-talets början.

Klädd i röd plysch.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädd i röd plysch.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 216