HANS AGNE JAKOBSSON. Taklampa, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

416522. HANS AGNE JAKOBSSON. Taklampa, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Lameller med vit originallack. Etikettmärkt.
Höjd 27 cm, diameter 40 cm.

Bruksslitage, några ytliga repor, smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27 cm, diameter 40 cm.

Antal besök: 5 001