EDVIN OLLERS. Vas, mörktonat glas.

416403. EDVIN OLLERS. Vas, mörktonat glas.

Höjd 20 cm. Diameter ca 20 cm. Osignerad.

Brukslitage.

Edvin Ollers (1888–1959)

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Edvin Ollers (1888–1959)

Antal besök: 840