ULRICA HYDMAN VALLIEN. Skål, glas, unik, Kosta Boda, signerad och numrerad 4023, daterad -93.

416185. ULRICA HYDMAN VALLIEN. Skål, glas, unik, Kosta Boda, signerad och numrerad 4023, daterad -93.

Handmålad dekor i form ansikten i svart och grönt mot vit botten.
Diameter ca 25 cm, höjd 25,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 738