LARS NORRMAN. Litografier, 3 st, signerade och numrerad, 2 st märk HC.

416139. LARS NORRMAN. Litografier, 3 st, signerade och numrerad, 2 st märk HC.

Bildyta 28 x 50 cm. Yttermått 52 x 67 cm.

Bruksslitage, aning lös ram på en tavla.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besök: 1 185