SVEN BOLIN. Skål, stengods, signerad, Höganäs, 1900-tal.

415941. SVEN BOLIN. Skål, stengods, signerad, Höganäs, 1900-tal.

Saltglaserad. Diameter 19 cm, höjd 9,7 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 831