STOP, nysilver, 1900-tal.

STOP, nysilver, 1900-tal.
415894. STOP, nysilver, 1900-tal.

Graverad dekor i form av palmetter samt infällt mynt av Oscar II. Fötter i form av kulor med vinrankor. Höjd 20 cm.

Bruksslitage. Svartnat silver. Märken. Minder buckla på locket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 696