MINIATYRBYRÅ, 1900-TAL.

MINIATYRBYRÅ, 1900-TAL.
4157567. MINIATYRBYRÅ, 1900-TAL.

Höjd 22, längd 17, djup 9 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22, längd 17, djup 9 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 189