DOCKHUS 1900-talets mitt.

DOCKHUS 1900-talets mitt.
4156995. DOCKHUS 1900-talets mitt.

2 våningar, inredda rum i 1950/60-tals stil.

Höjd 44
Bredd 60
Djup 32

(cm).

Bruksslitage, tillbehör med varierande bruksslitage, ej fullständigt genomgånge.

Tema

Frank Bunkholdts Barbiesamling

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44
Bredd 60
Djup 32

(cm).

Tema

Antal besök: 356