Stadsauktion Sundsvall
Belysning & Lampor
Ljusstakar
KANDELABRAR, 2 st. Scandia Malm. 1900-tal.
415471. KANDELABRAR, 2 st. Scandia Malm. 1900-tal.
Höjd 22 - 24 cm.
Bruks/åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 22 - 24 cm.
Bruks/åldersslitage.
Stadsauktion Sundsvall
5 208