BERTIL VALLIEN. Vas, glas. "Antikva" Boda Artist Collection. Signerad.

415442. BERTIL VALLIEN. Vas, glas. "Antikva" Boda Artist Collection. Signerad.

Blå och violett glasmassa, hexagonal corpus och balusterformad hals med utvikt mynning. Signerad Boda Artist col B Vallien 47835.
Höjd 16 cm.

Bruksskick.

Bertil Vallien (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm.

Bruksskick.

Bertil Vallien (Född 1938)

Antal besök: 6 464