415392. BYRÅ, med stenskiva, rokokostil, Bo Engvalls Möbler, 1900-tal.
Skyltmärkt "Sätt BO först - sen ni sett Bo Engvalls möbler"
Längd 99, bredd 54, höjd 80 cm.
Smärre slitage, smärre märken samt ett mindre fanerbortfall på vänster sida längst bak.
Nyckel/nycklar finns.