MONICA BACKSTRÖM. Vas, glas, signerad, Kosta Boda, 1900-tal.

415317. MONICA BACKSTRÖM. Vas, glas, signerad, Kosta Boda, 1900-tal.

Tonad gul och klar glasmassa med påklippt glastråd i relief.
Höjd 32,2 cm.

Smärre bruksslitage.

Monica Backström (Född 1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32,2 cm.

Smärre bruksslitage.

Monica Backström (Född 1939)

Antal besök: 828