CARL LARSSON. "Den glada festen". etsning, monogramsignerad i plåten.

414287. CARL LARSSON. "Den glada festen". etsning, monogramsignerad i plåten.

Plåtstorlek 35 x 28 cm, ramstorlek 57 x 49 cm.

Gulnat blad.

Carl Larsson (1853–1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnat blad.

Carl Larsson (1853–1919)

Antal besök: 1 772