SKÅL, glas, Gunnar Cyrén, signerad, Orrefors, 1900-tal.

413725. SKÅL, glas, Gunnar Cyrén, signerad, Orrefors, 1900-tal.

Blåtonad glasmassa. Höjd ca 8,5 cm, diameter 22 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 510