RESVÄSKOR, 4 ST, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT.

4136252. RESVÄSKOR, 4 ST, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT.

50 x 30 cm
Störst 75 x 44 x 22 cm.

Åldersslitage, fläckar, märken, skador, trasigt lås.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 30 cm
Störst 75 x 44 x 22 cm.

Antal besök: 133