FICKUR, vitmetall, "Tillhör Televerket", 1900-talets första hälft.

413510. FICKUR, vitmetall, "Tillhör Televerket", 1900-talets första hälft.

Urtavla med 24 timmars visning, liten sekundvisare. Diameter 66 mm, vikt 184 gram.

Bruksslitage. Fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Fungerar.

Antal besök: 4 054