Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
BÖRJE ÄNG. Havsmotiv, olja på duk, signerad och daterad -88.
413316. BÖRJE ÄNG. Havsmotiv, olja på duk, signerad och daterad -88.
50 x 58 cm.
Lös i ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 58 cm.
Lös i ram.
Stadsauktion Sundsvall
2 991