LARS SJÖGREN blandteknik, signerad.

4133098. LARS SJÖGREN blandteknik, signerad.

Bildmått 22x30 cm.
Rammått 48x44 cm.

Ramskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 22x30 cm.
Rammått 48x44 cm.

Ramskador.

Antal besök: 171