MARIE CHALOTTE olja på duk, signerad.

4133050. MARIE CHALOTTE olja på duk, signerad.

Vinterlek.
Dukmått 50x61 cm.
Rammått 68x80 cm.

Ram med smärre skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vinterlek.
Dukmått 50x61 cm.
Rammått 68x80 cm.

Ram med smärre skavmärken.

Antal besök: 238