OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, läsande kvinna.

4130933. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, läsande kvinna.

Olja på duk, signerad och daterad -77.

61 x 46 cm.

Rammått: 64 x 50 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 46 cm.

Rammått: 64 x 50 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 275