SOFFA och FÅTÖLJ, rokokostil, 1900-talets mitt-.

412879. SOFFA och FÅTÖLJ, rokokostil, 1900-talets mitt-.

Stomme av valnöt, skuren dekor i form av blad och blommor. Längd soffa 190 cm, djup 70, sittdjup 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 089