Servisdelar, 16 delar, porslin, "Colorado", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1950-tal.

412855. Servisdelar, 16 delar, porslin, "Colorado", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1950-tal.

Modell LA.
12 st tallrikar, diameter ca 21,5 cm.
3 st assitetter, diameter 17 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell LA.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 783