Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
SIGNE LÖFGREN. Blandteknik på pannå, blomsterstilleben, signerad samt daterad 46.
412819. SIGNE LÖFGREN. Blandteknik på pannå, blomsterstilleben, signerad samt daterad 46.
29,5 x 43 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
29,5 x 43 cm.
Smärre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
1 895