BRIAN MAY, Special, Antique Cherry, elgitarr.

4127894. BRIAN MAY, Special, Antique Cherry, elgitarr.

Serienummer BH180150.
Svajarm medföljer.

Proveniens: Musikern och samlaren Thomas Sandberg, Lerbäck.

Bruksslitage.

Tema

En samling gitarrer

Gör en kostnadsfri värdering!

Serienummer BH180150.
Svajarm medföljer.

Bruksslitage.

Tema

En samling gitarrer

Antal besök: 761