SOFFA, 1800-talets slut.

SOFFA, 1800-talets slut.
412786. SOFFA, 1800-talets slut.

Rygghöjd ca 107, längd 202 cm.

Bruksslitage, möjligen senare krön, ett bakben med avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 916