THOMANN, Irländsk Bouzouki "M1089-P".

4127792. THOMANN, Irländsk Bouzouki "M1089-P".

Softcase medföljer.

Proveniens: Musikern och samlaren Thomas Sandberg, Lerbäck.

Bruksslitage.

Tema

En samling gitarrer

Gör en kostnadsfri värdering!

Softcase medföljer.

Bruksslitage.

Tema

En samling gitarrer

Antal besök: 369