SPEGEL MED KONSOLLBORD 18/1900-tal.

4127379. SPEGEL MED KONSOLLBORD 18/1900-tal.

Dekor i pastellage samt delvis skuren, förgylld dekor, krön med lagerkransar.
Konsolbord med stenskiva och spegel.

Spegeln 190x78 cm.
Bordet:
Höjd 59
Bredd 80
Djup 37

(cm).

Senare spegelglas, kompletterade och delvis ombyggda. Skavmärken, dekoren med slitage och fläckar. Pastellagedekor med skador bitvis.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegeln 190x78 cm.
Bordet:
Höjd 59
Bredd 80
Djup 37

(cm).

Antal besök: 406