BENGT BÖCKMAN. etsning, signerad och numrerad 118/199.

412310. BENGT BÖCKMAN. etsning, signerad och numrerad 118/199.

Bildmått 29,5 x 17 cm.

Bengt Böckman (1937–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 29,5 x 17 cm.

Bengt Böckman (1937–2014)

Antal besök: 913