LILLEMOR MANNERHEIM. Skulptur, stengods, räv, Gefle Porslinsfabrik.

412164. LILLEMOR MANNERHEIM. Skulptur, stengods, räv, Gefle Porslinsfabrik.

Blågrå glasyr, stämplad. Höjd ca 40 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 539