FIGURIN, stengods, mård, "Micky", Mari Simmulson, Gustavsberg. 1900-tal.

412147. FIGURIN, stengods, mård, "Micky", Mari Simmulson, Gustavsberg. 1900-tal.

Blank gulbrun glasyr. Stämplad. Höjd 11,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 452