FIGURIN, stengods, pudel, "Caesar", Mari Simmulson, Gustavsberg. 1900-tal.

412145. FIGURIN, stengods, pudel, "Caesar", Mari Simmulson, Gustavsberg. 1900-tal.

Glasyr i grönbrun nyans. Stämplad. Höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 956