Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Mynt, Medaljer & Frimärken
Samekniv. 1900-tal. Signerad Flakaberg. -73.
41199. Samekniv. 1900-tal. Signerad Flakaberg. -73.
Längd 26 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 26 cm.
Garpenhus Auktioner
3 319