Samekniv. 1900-tal. Signerad Flakaberg. -73.

41199. Samekniv. 1900-tal. Signerad Flakaberg. -73.

Längd 26 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 26 cm.

Antal besök: 3 526