SKRIVBORD Elektriskt höj/sänkbart.

4118426. SKRIVBORD Elektriskt höj/sänkbart.

Svängd skiva.

Höjd 70
Bredd 197
Djup 110

(cm).

Slitage, repor, skavmärken, fläckar. Lös skiva, skruv saknas. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svängd skiva.

Höjd 70
Bredd 197
Djup 110

(cm).

Antal besök: 220