TVINGAR, 4 st, 500 mm. 1900-talets sista kvartal.

411651. TVINGAR, 4 st, 500 mm. 1900-talets sista kvartal.

Längd 500 mm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 500 mm.

Slitage.

Antal besök: 713