Stadsauktion Sundsvall
Övrigt
Moderna Verktyg
TVINGAR, 4 st, 500 mm. 1900-talets sista kvartal.
411651. TVINGAR, 4 st, 500 mm. 1900-talets sista kvartal.
Längd 500 mm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 500 mm.
Slitage.
Stadsauktion Sundsvall
713