ARMBANDSUR, Atlantic, automatic, 25 jewels incablock, 1900-talets mitt.

411634. ARMBANDSUR, Atlantic, automatic, 25 jewels incablock, 1900-talets mitt.

Silvervit urtavla med förgyllt stav- och sifferindex. Diameter 3,6 cm.

Bruksslitage, glas med repor och märken. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 920