411518. FICKUR, 4 st, Improved patent / Omega / omärkt / Ancre, 18-/1900-tal.
"Improved patent" - England, boett silver, nyckelur utan nyckel, diameter 57 mm.
Omega - England, boett silver-800, diameter 50 mm.
Omärkt - England, damur, boett silver, diameter 40 mm.
Ancre - Schweiz, boett silver, nyckelur med nyckel, diameter 50 mm.
Slitage.
Ej funktionstestade.