ÅNGMASKIN, metall.

ÅNGMASKIN, metall.
4114304. ÅNGMASKIN, metall.

Höjd cirka 20 cm, cirka 34 x 26 cm.

Bruksslitage. Säljes i befintligt skick, delar kan saknas, skador kan förekomma.

Tema

Ett samlarhem

Gör en kostnadsfri värdering!
4114304. ÅNGMASKIN, metall.

Tema

Ett samlarhem

Antal besök: 257