ULLA MAGNUSSON. "andra juli".

ULLA MAGNUSSON. "andra juli".
4114119. ULLA MAGNUSSON. "andra juli".

Grafiskt verk. Signerad och daterad 2001, numrerad 22/30.

12 x 12 cm.

36 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 x 12 cm.

36 x 31 cm.

Antal besök: 238