MATARVERK, 1900-talets sista kvartal.

410089. MATARVERK, 1900-talets sista kvartal.

Två hastigheten, fram och bak.
Längd 400, bredd 170, höjd 450 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 858