VERTIKALFRÄS, Luna L28, 1900-talets sista kvartal.

410086. VERTIKALFRÄS, Luna L28, 1900-talets sista kvartal.

Tre olika hastigheten på spindeln.
Tillbehör:
1 justerbord.
1 tappsläde.
1 stålkutter D=90, d=30 mm.
17 par profilstål.
2 par raka stål.
2 kullagrade ringar.
15 mellanlägg diverse storlekar.
Diverse anslag.
Längd 750, bredd 600, höjd 900 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tillbehör:
1 justerbord.
1 tappsläde.
1 stålkutter D=90, d=30 mm.
17 par profilstål.
2 par raka stål.
2 kullagrade ringar.
Diverse anslag.

Bruksslitage.

Antal besök: 8 064