BROR LINDH. Vinterlandskap.

BROR LINDH. Vinterlandskap.
4095755. BROR LINDH. Vinterlandskap.

Olja på duk, ej signerad.

50 x 47 cm.

Rammått: 54 x 50,5 cm.

Dubblerad. Lagningar och retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk, ej signerad.

50 x 47 cm.

Rammått: 54 x 50,5 cm.

Antal besök: 484