THOR-LEIF STRINDBERG. "Flicka i morgonljus".

4094477. THOR-LEIF STRINDBERG. "Flicka i morgonljus".

Olja på duk, signerad.

61 x 50 cm.

Rammått: 65 x 54 cm.

Smärre ytslitage. I övrigt är helhetsintrycket gott.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk, signerad.

61 x 50 cm.

Rammått: 65 x 54 cm.

Antal besök: 336