HUNDSKATTEMÄRKEN, samling, 1900-tal.

4092873. HUNDSKATTEMÄRKEN, samling, 1900-tal.

En samling med ett större parti hundskattemärken.
Boken "Svenska hundskattemärken 1862-1995" medföljer.

Bruksslitage.

Tema

Supersamlaren Per-Johan Weidolf: Del 5

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Tema

Antal besök: 456