BERTIL BERNTSSON. Abstrakt komposition.

4092716. BERTIL BERNTSSON. Abstrakt komposition.

Olja på duk, signerad och daterad -66.

50 x 41 cm.

Rammått: 51 x 42 cm.

Ytslitage. Ytsmuts.

Bertil Berntsson (1921–2002)

Tema

Vårens Kvalitet

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 41 cm.

Rammått: 51 x 42 cm.

Ytslitage. Ytsmuts.

Bertil Berntsson (1921–2002)

Tema

Vårens Kvalitet

Antal besök: 803