LEIF BORGSTRÖM. Komposition, gouache, monogramsignerad.

4089464. LEIF BORGSTRÖM. Komposition, gouache, monogramsignerad.

Daterad á tergo 1990, motivyta ca 20 x 8 cm
rammått ca 30 x 16 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

rammått ca 30 x 16 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 204