Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
YTTERFODER, ett par, borstad mässing, Monica Förster, Skultuna, 2000-tal.
408632. YTTERFODER, ett par, borstad mässing, Monica Förster, Skultuna, 2000-tal.
Höjd höjd 14 cm.
Bruksslitage, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd höjd 14 cm.
Bruksslitage, repor.
Gomér & Andersson Linköping
1 580